کاربرگ زمان

کاربرگ زمان / Time Sheet / تایم شیت 🙂

در سازمان‌های چابک نحوه صرف وقت افراد در پروژه‌های مختلف برای تصمیم‌گیری مدیران اهمیت دارد چرا که اغلب شرکت‌ها دارای پروژه های متعدد و منابع محدود هستند.

تایم شیت Time Sheet

ثبت کاربرگ زمان (Time Sheet) توسط کارکنان از طرفی باعث نظم یافتن انجام کارها و احتراز از پریدن و اختلال در روند اجرای کار است و از طرفی باعث می شود مدیران واحدها در مورد مدیریت زمان و تخصیص منابع بتوانند تصمیمات بهتری کسب کنند. همینطور در شرایط رقابتی، قیمت تمام شده پروژه ها به وقت صرف شده افراد به روی هر پروژه اهمیت دارد.

اما برای ثبت کاربرگ زمان، اکسل و نرم افزارهای عمومی مانند تقویم های زمانی آنلاین کارایی لازم را ندارند چرا که ماهیتا ثبت تایم شیت با مقاومت کارکنان مواجه است. انجام کار هرچقدر زمان بگیرد، ثبت تایم شیت برای آن به سختی از طرف کارکنان انجام می شود. این را هم باید در نظر داشت که ثبت تایم شیت در صورتی می تواند به گزارشات یکپارچه و مفید منجر شود که اطلاعات آن ساختار یافته باشد.

time sheet

ماهان سوشال با ارائه سیستم کاربرگ زمان (Time Sheet) در مجموعه نرم افزار شبکه اجتماعی سازمانی امکاناتی را فراهم آورده است تا این سیستم به صورت یکپارچه با سیستم مدیریت پروژه های سازمانی و پرتال منابع انسانی و بهره گیری از امکانات کاربردپذیر شبکه اجتماعی سازمانی محیطی ساده، راحت و ترغیب کننده برای کاربران ایجاد نماید.

در این سیستم کاربران به صورت روزانه کارهای تخصیص یافته به خود را ملاحظه نموده و با اعلام آغاز کار شروع به انجام کار تخصیص یافته می نمایند. این سیستم برعکس سیستم‌های رایج و ملال آور کاربرگ زمان که در پایان کار با انتخاب یک کار، زمان شروع و پایان و گزارش و پیشرفت آن را ثبت می نمایند، می تواند در محیطی ترغیب کننده و مشارکت پذیر از شروع تا پایان کار را در کنار و همراه کاربر باشد.

time sheet تایم شیت

مشاوره رایگان انتخاب نرم افزار

محصولات مرتبط

محصولات دیگری که در این دسته بندی هستند
همین حالا با سپهر ماهان تماس بگیرید

حوصله و وقت خوندن متن رو ندارید؟

همین حالا برای مشاوره و توضیحات تماس بگیرید:

01 46 50 88 – 021

05 42 50 88 – 021

درخواست دمو | نظام پیشنهادات | مدیریت جلسات | طراحی سایت | شبکه اجتماعی سازمانی