مدیریت کارها و پروژه های سازمان

افزایش چابکی و دقت در سازمان

مدیریت پروژه

چابکی سازمان نیازمند مدیریت هوشمندانه پروژه‌ها است.
هر سازمانی و بدون استثنا هم دارای فرآیندهایی روتین و تکراری است و هم برای رشد نیازمند اجرای طرح ها و پروژه های در داخل سازمان است. مدیران ارشد و مدیران میانی در صورت تعریف طرح های مقطعی به عنوان پروژه می توانند قدرت برنامه ریزی خود را افزایش داده و کنترل پیشرفت اقدامات را بهتر انجام دهند. این پروژه ها از طراحی یک محصول جدید، شرکت در یک نمایشگاه، اجرای یک طرح بازاریابی، تغییر ساختار سازمانی، پیاده سازی یک سیستم مدیریتی، تدوین یک طرح مالی مانند بودجه ریزی، ارتقا یا تغییر سیستم های نرم افزاری یا سخت افزاری و ده ها مثال دیگر است.
تسلط بر اطلاعات پروژه‌ها مزایای زیادی نصیب سازمان می‌کند و در صورتی که پروژه‌ها از کنترل خارج شوند، تصمیم‌گیری دشوار، مدیران کلافه، و سازمان دچار افول جدی می‌شود.
اما کنترل پروژه فقط کنترل زمانبندی و کمیت‌های پروژه نیست.
ماهان سوشال این امکان را به سازمان می‌دهد تا پروژه‌های سازمانی تعریف و افراد مرتبط در آن عضو شوند. در پروژه‌های سازمانی ساختار شکست کار تعریف و علاوه بر زمان و منابع، اطلاعات پروژه نیز به صورت سیستماتیک به جریان می‌افتد. همه این اتفاقات به صورت یکپارچه در محیطی انجام می شود که کاربران به طور عادی و به راحتی در آن حضور دائمی دارند و ثبت اطلاعات پروژه یک کار اضافه حسته کننده حساب نمی شود.

مشاوره رایگان انتخاب نرم افزار

محصولات مرتبط

محصولات دیگری که در این دسته بندی هستند
همین حالا با سپهر ماهان تماس بگیرید

حوصله و وقت خوندن متن رو ندارید؟

همین حالا برای مشاوره و توضیحات تماس بگیرید:

01 46 50 88 – 021

05 42 50 88 – 021

درخواست دمو | نظام پیشنهادات | مدیریت جلسات | طراحی سایت | شبکه اجتماعی سازمانی