آیا اطمینان دارید که به نیاز مشتری از چشم خود او نگاه می کنید؟

سپهر ماهان مجموعه ای از ابزارها و خدمات را برای شرکتهایی که به سرعت مشتریان تغییر می کنند، فراهم آورده است

دیدگاه جدید

وابستگی به موبایل شرکتهای چابک را برانگیخته است که همگام با تغییرات فرهنگی و الکترونیکی شدن کارها، نیازهای عملکردی تکنولوژیک را در ارتباطات پوشش دهند.

ارائه خدمات جامع

روش طراحی و تولید نرم افزارهای موبایل را برای شما بازآفرینی می کنیم. از طراحی رابط کاربری تا تست نرم افزار و یکپارچکی اطلاعات و آزمونهای امنیتی

مشاوره استراتژی

مشورت و همراهی کارشناسان ما برای توسعه استراتژی و برنامه مسیر به شما کمک می کند تا اهداف موبایلی شدن شرکت را بهتر اجرا نمایید

راهکارهای موبایلی شدن

راهکارهای وسیع موبایلی ما از نرم افزارهای از پیش ساخته شده تا راهکارهای سفارشی از طرف مشتری را شامل می شود. بنا به نیاز تکنولوژیک و عملکردی سازما شما، می توانیم از فریمورک های آماده و با قیمت کمتر یا طراحی نرم افزار از پایه را برای شما انجام دهیم.

خدمات قابل مدیریت

خدمات ما در داشبورد مدیریت مشتری برای شما کاملا تحت کنترل شماست. در هر لحظه شما مشاهده می کنید که پروژه مربوط به شما در چه مرحله ای است و چه اقداماتی روی آن در حال انجام است. ما امکاناتی در اختیار شما قرار می دهیم که شما حس کنید در تیم ما هستید و از نزدیک همه چیز را مشاهده می کنید.

نظام پیشنهادات اندروید

چرا باید اپلیکیشن موبایل داشته باشید

همیشه در دید مشتری باشید

آمارها نشان می دهد کاربران تلفن های اسمارت روزانه بیش از 2 ساعت با اپلیکیشن های موبایل خود وقت می گذرانند. پس وقتی تا این اندازه افراد سرگرم موبایل خود هستند، چرا شما در موبایل آنها جایی نداشته باشید؟

امروزه اغلب افراد برای کسب اطلاعات بیشتر به راحتی در بازارهای عرضه نرم افزارهای موبایل دوری می زنند و اتفاقا به راحتی صفحات زیادی را اسکرول کرده و نرم افزارهای زیادی را می بینند.

یک کانال مستقیم بازاریابی بسازید

نرم افزارهای موبایل عملکردهای زیادی دارند: این نرم افزارهای می توانند اطلاعات اولیه کاربر، قیمتها، فرمهای ثبت نام، امکانات جستجو، حسابهای کاربری، پیام رسان، سرخط خبرها و بسیاری امکانات دیگر را در خود فراهم آورند.

یکی از بزرگترین مزایای داشتن نرم افزار موبایل این است که می توانید همه اطلاعاتی را که می خواهید به مشتری بدهید دقیقا زیر انگشت او قرار داده اید. همینطور با قابلیت ارسال اعلان شما به راحتی می توانید مشتریان را از محصولات جدید و تخفیفات با خبر کنید و حتی انگیزه هایی برای بازکردن نرم افزار ایجاد کنید.

برای مشتری ارزش ایجاد کنید

برنامه های وفاداری سنتی، با کارتها تخفیف و کارتهای عضویت رونق یافت. در سالهای اخیر تبدیل کارتهای کاغذی عضویت به کارتهای مغناطیسی تحول جدیدی را به وجود آورد. ولی الان حتی کارتهای مغناطیسی و انتظار از مشتری برای همراه داشتن این کارتها در هنگام خرید، قدری دور از توقعات مشتری مدارانه است. شما می توانید با داتشن نرم افزار موبایل به دور برنامه وفاداری خود را نه به صورت یک طرفه بلکه به صورت تعاملی و دو طرفه پیاده سازی نمایید.

ایجاد شناخت و برندسازی کنید

نرم افزار موبایل می تواند به خوبی برای برند شما آگاهی رسانی انجام دهد. برندسازی شامل دو بخش دیدگاه است:

برند: نرم افزار موبایل برای شما کار یک بیلبورد بزرگ خالی را انجام می دهد که به روی آن هر چیزی می توانید بنویسید. روی این بیلبورد شما می توانید فاخر بودن، کاربردی بودن، ارزان بودن، تکان دهنده بودن یا هر چیزی را به مشتری منتقل کنید. هر کار می کنید نهایتا باید طراحی شما به نحوی باشد که مشتری آن را دوست داشته باشد.

شناخت: چیزی که باعث می شود شما به خاطر مشتری بمانید، رسیدن به حد موثر تکرار مشاهده است. به طور معمول گفته می شود برای اینکه مشتری در زمان خرید شما را در نظر داشته باشد تقریبا باید 20 مرتبه شما یا برندتان را دیده باشد. کاری که نرم افزار موبایل برای شما انجام می دهد، همین است.

پذیرش مشتری را بهتر کنید

فرقی ندارد شما شامپو می فروشید یا الکتروموتور صنعنی. مشتری شما نیاز دارد که شما در دسترس او باشید. همین که شما از طریق نرم افزار موبایل امکاناتی را فراهم آورید که مشتری بتواند به راحتی با شما ارتباط برقرار کند، شما یک مزیت قابل توجه برای مشتری فراهم آورده اید تا احساس کند در هر زمانی و در هر شرایطی فقط با چند ضربه انگشت می تواند با شما ارتباط برقرار کند.

از رقابت دور بایستید

در شرایطی که بازار رقابتی هر روز شدیدتر می شود، شما با داشتن یک نرم افزار موبایل می توانید از مخمصه رقابت به جایی جلوتر از رقبا بپرید. اگر در این زمینه اولین باشید یا حداقل در زمره اولین ها باشید، مشتری از فکر رو به جلو و مدرن شما متحیر می شود و این تمایز برای شما کار خواهد کرد.

وفاداری مشتری درو کنید

در شرایطی که مشتری با تبلیغات گوناگون در صفحات اینترنتی، بیلبوردهای خیابانی، تبلیغات تلویزیونی، کانالهای تلگرامی، ایمیلهای تبلیغاتی، آپهی های روزنامه ها و مجلات و ده ها مورد دیگر بمباران می شود، به تدریج حتی مشتریان قبلی هم شما را فراموش می کنند و اثر حس خوب قبلی را بر مشتری از دست می دهید. زمان آن فرارسیده است تا شما در موبایل مشتری خود نشسته باشید و ارتباط خود را با مشتری همچنان قوی نگه دارید تا از وفاداری مشتری خود حفاظت کنید. قرار نیست نرم افزار موبایل شرکت شما را نجات دهد ولی حداقل از برباد رفتن زحمات قبلی شما حفاظت می کند.

چرا سپهر ماهان

بیش از آنکه متقاضی نرم افزارهای موبایل وجود داشته باشد، علاقمندان به تولید و برنامه نویسی اندروید وجود دارد. و متاسفانه پیش از آنکه تحلیل گران کسب و کار و بازاریابی دست به کار شوند، علاقمندان به برنامه نویسی کار خود را شروع کرده اند و چه بسا به پایان رسانده اند.

ما به نرم افزار تحت موبایل شرک شما به چشم یک روند مد شده عجولانه برنامه نویسی نکاه نمی کنیم. شرکت شما باید با اهداف مشخص و متعالی به حوزه نرم افزار موبایل وارد شود. قبل از آنکه عجولانه دست بکار تولید شوید، باید اهداف مشخص گردد، مشتریان بررسی شوند، بازار هدف شما تعیین گردد، امکانات مورد نظر و مورد نیاز مشتریان فهرست گردد، دسترسی آنلاین مشتریان به اینترنت و محل استفاده از نرم افزار موبایل به دقت مورد توجه قرار گیرد، مکانیزم های جلب توجه و علاقه مشتری مورد همفکری واقع شود و بعد از آن تازه پروژه تولید نرم افزار شروع می شود.

اگر این مراحل را انجام ندهید خیلی زودتر نرم افزار شما نوشته شده و تحویل شما می شود ولی در زمانی کمتر از آن متوجه می شوید که اشتباه کرده اید و علاوه بر هزینه ریالی هزینه های بسیار بیشتری از نظر زمان و انرژی و انگیزه شرکت را هدر داده اید.

ما صرفا نرم افزار برای شما تولید نمی کنیم. بلکه همه مراحل ایده سازی، طراحی، تولید، مراقبت از رفتار مشتری و بهبود مستمر را به عنوان راهکار بکارگیری اپلیکیشن موبایل برای شما انجام می دهیم.

متدولوژی ما

ما در طراحی و تولید اپلیکیشن موبایل از متدولوژی اسکرام (SCRUM) استفاده می نماییم که یکی از از مجموعه روشهای تفکر چابک (Agile) است.

اسکرام یکی از روشهای مدرن مدیریت پروژه های نرم افزاری است که در آن علاوه بر سرعت در تولید، دقت، کاربرد و مشارکت مشتری و انعطاف پذیری نیز لحاظ شده است. تولید نرم افزار تحت چارچوب اسکرام ویژگی شفافیت و روشنی، ممیزی و وارسی و همچنین انطباق را اجرایی می نماید تا کارفرما و پیمانکار اطمینان داشته باشند نتیجه و نرم افزار تولید شده، با تفکر و برنامه از قبل تعیین شده نزدیکی کافی داشته باشند.

بیانیه نرم افزار چابک

نمونه کارهای ما

محصولات مرتبط

محصولات دیگری که در این دسته بندی هستند
همین حالا با سپهر ماهان تماس بگیرید

حوصله و وقت خوندن متن رو ندارید؟

همین حالا برای مشاوره و توضیحات تماس بگیرید:

01 46 50 88 – 021

05 42 50 88 – 021

درخواست دمو | نظام پیشنهادات | مدیریت جلسات | طراحی سایت | شبکه اجتماعی سازمانی