سرویس یکپارچه ایمیل

راهی به هوشمندی در لایه های پنهان سازمان

سرویس ایمیل

یک ابزار بسیار کاربردی برای ارتباطات بین افراد درون سازمان و مکاتبات نیمه رسمی با خارج سازمان است. در سازمان‌های امروزی سرویس ایمیل به هیچ عنوان قابل حذف نیست. ماهان سوشـال نیز برای اثربخشی بیشتر، امکان ارسال ایمیل همزمان و همراه با ارسال پیام (مشابه سرویس ایمیل ولی بین کارکنان سازمان) را فراهم آورده است.

سرویس ایمیل

با این قابلیت زمانی که هر کدام از کارکنان شرکت بخواهند از سرویس ایمیل برای افراد خارج از شرکت استفاده نمایند، نیازی به ورود به صفحه ایمیل ندارند. با توسعه سرویسهای ابری و دسترسی عام به اینترنت حتی برنامه های کاربردی استفاده از ایمیل نیز کمرنگ تر شده اند.

تا اینجا یک مزیت ایجاد شده است.

از طرفی ارتباط بین کارکنان نیزبه طور سنتی با استفاده از سرویس ایمیل انجام می شود. با استفاده از سیستم پیام در شبکه تعاملی کارکنان، افراد سازمان می توانند این سیستم را جایگزین ایمیل نمایند. یکپارچگی سیستم پیام با شبکه تعاملی کارکنان مزیتهایی از جمله استفاده از هشتگ را فراهم می آورد. به علاوه فایلها و پیام های تبادل شده به طور متمرکز به روی یک سرور و با یک روش شناسایی نگهداری می شوند که در مدیریت دانش و تکمیل پروفایل دانش افراد و همچنین هوش تجاری مبتنی بر واکاوی متون (متن کاوی) قدرت زیادی را به تحلیل اطلاعات درون سازمانی می بخشد.

متن کاوی (Text Mining) یکی از برترین و آخرین متدولوژی های جاری برای برای دستیابی به هوش تجاری، مدیریت دانش و تکمیل پروفایل دانشی کارکنان و دانش جاری در سازمان است که توسط سپهر ماهان ارائه می گردد.

مزیت اصلی زمانی ایجاد می شود مدیران سازمان در طول زمان بتوانند چگالی، روند و تحلیل کلمات کلیدی در مراودات را استخراج نموده تا در تحلیل نقاط ضعف و گلوگاه های کاری و عارضه یابی سازمان به آن استناد نمایند.

پیامهای بین کارکنان و پیامهای تبادل شده با مشتریان و تامین کنندگان حاوی دانشی بسیار ارزشمند است که نباید از آن صرف نظر کرد.

داده کاوی متن کاوی

ارسال یک طرفه یک متن از طرف یک کاربر به یک یا چند کاربر را سیستم پیام می گوییم. در این صورت گیرند(گان) پیام می توانند به پیام پاسخ دهند. در ماهان سوشـال قابلیت گروه کردن پیامهای ارسالی و پاسخ آنها برای راحتی پیگیری پیامها در یک تراکنش وجود دارد.

متن کاوی همان داده کاوی متنی است که تقریبا معادل تحلیل متن می باشد. متن کاوی به پردازشی گفته می شود که اطلاعات بسیار باکیفیت از پرداز متن را به دست می دهد. اطلاعات با کیفیت بالا به طور معمول از الگوها و روندها با روشهایی مانند الگوهای یادگیری آماری مشتق می شود.

مشاوره رایگان انتخاب نرم افزار

محصولات مرتبط

محصولات دیگری که در این دسته بندی هستند
همین حالا با سپهر ماهان تماس بگیرید

حوصله و وقت خوندن متن رو ندارید؟

همین حالا برای مشاوره و توضیحات تماس بگیرید:

01 46 50 88 – 021

05 42 50 88 – 021

درخواست دمو | نظام پیشنهادات | مدیریت جلسات | طراحی سایت | شبکه اجتماعی سازمانی