با هم بهتر کار کنیم...

            

اولین ارائه کننده شبکه تعاملی سازمانی در ایران

مشاوران فناوری سپهر ماهان به عنوان اولین رائه کننده حرفه ای شبکه تعاملی سازمانی در ایران، مبدع طراحی، تولید و راه اندازی نسل جدید پرتال داخلی سازمانی است. مشاوران فناوری سپهر ماهان یک شرکت دانش محور در مجموعه رشد پژوهشکده جهاد دانشگاهی کشور فعالیت می نماید که با دستیابی به آخرین و بهترین تجربیات جهانی، کاراترین شبکه تعاملی سازمانی را در ایران بنیان نهاده است.

مشاورین فناوری سپهر ماهان، توسط گروهی از فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر کشور با پشتوانه بیش از 10 سال سابقه فعالیت در صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور و با همراهی و همکاری اساتید صاحب نظر در این زمینه، به صورت شرکت سهامی خاص در اداره ثبت شرکتها و مالکیتهای معنوی تهران ثبت شده است

علیرضا رضوانی

مدیر مالی و امور قراردادها

محمد سلیمی

مشاور

محمدرضا رضوانی

مدیرمحصول

میثم تمیمی

مدیر فروش

علیرضا نیکوکار

مشاور و طراح UI & UX

امیر شهرابی

برنامه نویس ویندوز

کوشا قدسی زاد

برنامه نویس PHP

آرش غمخواری

برنامه نویس ارشد

سجاد یوسفی

برنامه نویس اندروید

فاطمه توکلی

کارشناس طراحی سایت

ساناز داوودی

کارشناس طراحی سایت

زهره خواجوی

کارشناس فروش

فهیمه محمدی

مترجم و کارشناس تولید محتوا

محصولات و خدمات ما

مشاوره منابع انسانی و ارتباطات90%
محصولات مبتنی بر وب شبکه اجتماعی سازمانی100%
تولید نرم افزار موبایل / Android80%
مشاوره فناوری اطلاعات75%
نرم افزارهای اختصاصی شده سازمانی85%
سیستم مدیریت پروژه های سازمانی60%
پرتال جامع منابع انسانی70%
سیستم مدیریت ارتباط با مشتری مبتنی بر Sales2.065%

چرا سپهر ماهان

ما به شما یک نرم افزار نمی فروشیم بلکه خود را همراه و مسوول موفقیت در دستیابی به نیاز و خواسته شما می دانیم. موفقیت شما مستلزم بررسی دقیق سازمان، مطالعه نقاط قوت و ضعف، شناسایی فرصتها و شناخت عارضه های سازمانی است. ما می توانیم برای شما برنامه ای میان مدت و بلند مدت تدوین نماییم تا در مسیری صحیح با برداشتن گامهای کوچک ولی در یک مسیر بزرگ، قدم به قدم موفقیت هایی را کسب نموده و به سمت سازمان آرمانی حرکت نماییم.

ما تلاش می کنیم بیشترین خدمات را به شما ارائه نماییم تا با همکاری و همراهی مدیران ارشد و مدیران میانی، بهترین نتایج حاصل گردد.

خدمات ما شامل مشاوره منابع انسانی در سازمان، مشاوره فناوری اطلاعات و ارتباطات، ارائه محصولات نرم افزاری و تولید نرم افزارهای خاص منظوره برای یکپارچگی و بهبود بهره وری سازمانی و نهایتا پیاده سازی و اجرای بهترین راهکارهای سیستمی و نرم افزاری در سازمان شما می باشد.

برای مشاهده شرح کامل خدمات ما، صفحه خدمات را ملاحظه فرمایید

ما پیشنهاد می کنیم

یک سازمان بهتر داشته باشید

سازمانی که مدیران و کارکنان مسوولانه کار می کنند. بهره وری در سطح بالاتری است، چشم انداز بکارگیری فناوری اطلاعات روشن است و سرمایه گذاری در فناوری اطلاعات یک سرمایه گذاری جذاب محسوب می شود. فرآیندهای کسب و کار روان تر و مطمئن تر گردش دارند، دوباره کاری و مغایرت گیری به حداقل ممکن رسیده است، نیروی انسانی برای عملکرد عالی مشتاق ارزیابی است و شما بر اهداف تمرکز کرده اید

این یک معجزه نیست. یک مسیر حرکت است که با هم می توانیم در آن پیش برویم

درخواست جلسه حضوری...
درخواست دمو | نظام پیشنهادات | مدیریت جلسات | طراحی سایت | شبکه اجتماعی سازمانی